097 583 17 90
063 207 74 08
Каталог

Шановні відвідувачі!

Відправки здійснюються з м. Черкаси за попередньою оплатою

Терміни доставки Новою поштою на даний момент складають 1-2 дні.

Бажаєму всім миру.

Слава Україні!

Аудіо відео шнури

Аудіо відео шнури

Аудіо-відео шнури та перехідники: шнур 2RCA-2RCA, 3-3RCA, шнури HDMI та перехідники (штекер HDMI - гніздо HDMI, mini HDMI - гніздо HDMI, штекер DVI - гніздо HDMI, штекер HDMI - гніздо DVI), перехідник штекер DVI гніздо VGA, аудіо оптичний шнур, шнур для DVD, шнури до телевізора, домашнього кінотеатру, тюнера. Шнур DVI-HDMI.

Щоб з`єднувати техніку в єдину систему та забезпечувати надійний обмін інформацією, потрібно використовувати спеціальні аудіо та відео шнури. Якщо обладнання має різні роз`єми, знадобляться перехідники, що відрізняються за форматом своїми кінцями. Знайти все необхідне з цієї категорії можна у каталозі інтернет-магазину «КОЛО» – надійного постачальника роз`ємів, шнурів, перехідників.

Доступний асортимент

У переліку наших пропозицій представлені будь-які аудіо-відео шнури, у тому числі подовжувачі та перехідники, які тільки можуть знадобитися. Купуючи новий пристрій, варто перевірити наявність необхідного кабелю для підключення. Якщо такого немає, варто звернути увагу на наш асортимент, в якому:

1. Шнури з роз`ємами HDMI, DMI, VGA. З їх допомогою легко з`єднати телевізор або монітор з проектором, комп`ютером та фотоапаратом. Для вибору доступні варіанти різної довжини до 30 метрів як із металевими, так і позолоченими штекерами. 2. Кабелі Scart, RCA (тюльпани), 3,5 мм, призначені для з`єднання відеомагнітофонів, тюнерів, DVD-плеєрів з телевізором.

3. Типові мережеві шнури та високочастотні моделі. Вони забезпечують техніку електроенергією через стандартні роз`єми, при цьому можна вибрати довжину до 5 метрів для будь-яких кімнат.

4. Оптичні шнури. Служать для підключення аудіотехніки та передачі через неї високоякісного аудіо сигналу без втрати чіткості та без перешкод.

Всі шнури з нашого каталогу виготовлені із зносостійких матеріалів, які підійдуть для будь-яких умов експлуатації. Підключати техніку з їх допомогою вийде за кілька секунд без зайвих складнощів та незручностей.

Якісні аудіо-відео шнури у надійного продавця

Для покупки найякісніших шнурів із широкого асортименту товарів за найкращим прайсом варто вивчити каталог інтернет-магазину «КОЛО». У ньому можна знайти не тільки чудові ціни, а й інші переваги: кваліфіковані консультації експертів;

доставку продукції по всій території України;

оперативне прийняття замовлень та їх відправлення у найкоротші терміни.

Проблем, пов`язаних із неякісними шнурами та довгим пошуком потрібного товару, тепер можна уникнути. Достатньо зайти на сайт інтернет-магазину «КОЛО» та зробити замовлення, щоб рекордно швидко отримати його та забезпечити працездатність техніки на найвищому рівні.

Контакти:

МТС 066 457 20 46
КИЇВСТАР 097 583 17 90
063 207 74 08
   
info@connectors.com.ua