097 583 17 90
063 207 74 08
Каталог

Шановні відвідувачі!

Відправки здійснюються з м. Черкаси за попередньою оплатою

Терміни доставки Новою поштою на даний момент складають 1-2 дні.

Бажаєму всім миру.

Слава Україні!

Телефонні аксесуари

Телефонні аксесуари

Телефонні кручені шнури для трубки, роз'єми для стаціонарного телефону, телефонні розетки та подовжувачі, в наш час масового використання мобільного зв'язку, начебто можна було б віднести до категорії непотрібних речей. Дозволимо собі не погодитися з цим твердженням. В офісах, банках та багатьох інших установах провідний телефонний зв'язок не втрачає своєї актуальності. Спостерігається навіть тенденція невеликого збільшення індивідуальних користувачів дротових телефонів.
Телефонні перехідники, розетки, шнури для телефону дотепер необхідні багатьом покупцям. Оскільки більшість продавців виводить зі свого асортименту цю товарну групу, то купити телефонний шнур або телефонний роз'єм не завжди просто.
Купити з доставкою по Україні телефонні з'єднувачі, телефонні роз'єми, з'єднувачі патчкордів, кручені шнури для телефонної трубки, телефонні розетки, розетки для LAN, телефонний кабель, подовжувачі для телефону можна в інтернет-магазині КОЛО.

Подовжувач телефонної трубки кручений 15 м чорний   Подовжувач телефонної трубки кручений 15 м чорний
Телефонний кручений кабель, для з'єднання трубки та апарату, обтиснутий штекерами RJ-09 (4P4C).
Подовжувач телефонної трубки кручений 7,5 м білий   Подовжувач телефонної трубки кручений 7,5 м білий
Телефонний кручений кабель, для з'єднання трубки та апарату, обтиснутий штекерами RJ-09 (4P4C).
Подовжувач телефонної трубки кручений 7,5 м чорний   Подовжувач телефонної трубки кручений 7,5 м чорний
Телефонний кручений кабель, для з'єднання трубки та апарату, обтиснутий штекерами RJ-09 (4P4C).
Телефонна розетка х 1 8р8с на липучці   Телефонна розетка х 1 8р8с на липучці
Телефонна, комп'ютерна розетка для підключення одного штекера RJ-45 (8Р8С) 3 категорії.

Більшість людей вважають, що стаціонарними телефонами вже ніхто не користується. Але це зовсім не так, і пристрої часто можна зустріти у великих компаніях. Також далеко не всі повноцінно перейшли на мобільний зв&#39язок, тому стаціонарні телефони все ще користуються попитом, як і аксесуари до них. Тільки якісні шнури, роз&#39єми, розетки та подовжувачі зможуть забезпечити безперебійний сигнал без перешкод та спотворень звуку. Завдяки величезному асортименту нашого інтернет-магазину, кожен клієнт знайде потрібні аксесуари за доступними цінами.
Дуже часто вразливим місцем стаціонарних телефонів є слабка комутація між певними частинами. Це нерідко призводить до несправності техніки, що вимагає придбання нового апарату. Щоб обмежити себе від зайвих витрат, варто придбати якісні телефонні аксесуари, здатні забезпечити хорошу роботу без проблем та перебоїв.
Стандартна лінія складається із звичайної кручений пари, яка комутується за стандартами передачі сигналу. Не завжди вибирається шнур потрібного розміру, що надає масу незручностей при користуванні телефоном і його розміщенні в приміщенні. Для виправлення ситуації потрібно купити подовжувач, який допоможе розмістити пристрій у будь-якому місці, надаючи найкомфортніший доступ.
Варто виділити такі переваги використання якісної проводки для стаціонарних телефонів:
• надають можливість забезпечити комфортну комутацію;
• можна без проблем встановити апарат у будь-якому зручному місці;
• забезпечується відмінне функціонування за допомогою всіх норм безпеки.
Як і для інших пристроїв, подовжувачі, шнури та розетки повинні бути лише якісними, щоб надати оптимальні умови для користування. Якщо вироби погані, то можна зайвий раз наразити себе на небезпеку і отримати поганий зв&#39язок, а відповідно і негативні емоції.
Часто шнур стає непридатним при дуже частому використанні телефону. Стандарт з&#39єднання практично однаковий для різних апаратів - сучасних або застарілих, тому слід вибирати залежно від необхідних характеристик.
Телефонні розетки також важливі, адже завдяки їм відбувається підключення обладнання. В основному для цього використовуються роз&#39єми RJ-45. Якщо потрібно одночасно підключити комп&#39ютер та телефон, то встановлюються подвійні розетки RJ-45 та RJ-11. Завдяки величезному асортименту нашого інтернет-магазину вибрати потрібні вироби нескладно, а ціни порадують невисокими показниками.

Контакти:

МТС 066 457 20 46
КИЇВСТАР 097 583 17 90
063 207 74 08
   
info@connectors.com.ua